O Instytucie Adizesa

Adizes Institute to międzynarodowa organizacja doradcza, która znajduje się w pierwszej dziesiątce firm konsultingowych ocenionych przez Leadership Excellence Journal.

 

Programy zmian organizacyjnych wdrożone przez Adizes Institute oparte są na metodologii opracowanej przez założyciela Adizes Institute Dr Ichak Adizes (Ichak Adizes) i przez ponad 40 lat z powodzeniem stosowano ją do przekształcania organizacji na całym świecie.

 

Dr Adizes jest wiodącym globalnym ekspertem w dziedzinie współczesnego zarządzania. Uzyskał on tytuł doktora honoris causa na 15 uniwersytetach i jest członkiem Międzynarodowej Akademii Zarządzania. Dr Adizes napisał kilkanaście książek na temat zarządzania tłumaczonych na 31 języków świata, w tym polski. Jego praca „Zarządzanie cyklem życia organizacji” jest uznawana za jedną z najlepszych książek na temat zarządzania napisaną w ciągu ostatnich dwóch dekad.

 

 

Ponad 40 lat pracy, Adizes Methodology nie straciło swojej skuteczności. Metodologia opiera się na całkowicie możliwym do udowodnienia założeniu, że siła, która czyni biznes silnym na dłuższą metę, jest siłą kultury wzajemnego szacunku i zaufania, w której minimalny wysiłek poświęca się walce wewnętrznej, aby skupić maksymalną energię do walki rynkowej. Siła ta leży u podstaw zdolności firm do poprawy wyników finansowych, przyciągania utalentowanych pracowników, budowania i utrzymywania przewagi konkurencyjnej oraz zdobywania mistrzów na swoich rynkach.

 

Adizes Institute realizuje projekty w 70 karajach . Klientami Instytutu są zarówno duże korporacje jak i średnie oraz małe firmy.

 

 

Nasi klienci zwracają się do nas z prośba o pomoc w realizacji ważnych projektów związanych ze zmianą, takimi jak:

 

  • POPRAWA zdrowia organizacji.
  • NAPĘDZANIE rentowności, wzrostu i przejmowania udziału w rynku.
  • ZMIANA kultury organizacyjnej.
  • PRZYŚPIESZENIE rozwoju szybko rosnącej organizacji
  • REWITALIZACJA starzejącej się lub niewydajnej organizacji
  • WZMOCNIENIE zespołu menedżerskiego.
  • INTEGRACJA przejęć i fuzji
  • OKIEŁZNANIE konfliktów pomiędzy dyrektorami, założycielami, właścicielami, członkami zarządu, partnerami i członkami rodziny
  • PRZEKAZANIE LIDERSTWA i własności następnemu pokoleniu.

 

 

Adizes Institute 
Biuro w Polsce

Marcin Dembowski
Dyrektor Biura w Polsce
Telefon: 0048 795 132 895
E-mail: marcin@adizes.com

Dr. Ichak Kalderon Adizes jest założycielem i prezesem Adizes Institute. Dzięki swojemu oddaniu i wieloletniemu doświadczeniu, zyskał uznanie praktyków zarządzania oraz środowisk akademickich.